Šály

 • 31

  Merino Royal je prémiová přízeaustralské merino vlny, z dílny výrobce Alize. Tato vlna je charakteristická schopností zachytávat teplo, respektive svojí hřejivostí, jež dosahuje díky struktuře vlákna, jenž obsahuje velké množství výstupku, ve kterých se zachytává teplo produkované nositelem. Merino vlna má schopnost zachytávat vlhkost až do 30% svého objemu, tato vlhkost se ve vláknu ohřeje, nevzniká tak nepříjemný chladivý pocit při pocení. Díky struktuře vlákna je antibakteriální, oblečení tak nezapáchá ani při dlouhodobějším nošení.

  Výrobce: Alize
  Složení: 100% australská merino vlna
  Váha: 50g
  Návin: 100 metrů 97,- Kč Zobrazit

 • BAMBINO_LUX_WOOL_70211

  Bambino Lux WoolPrémiová příze Bambino Lux Wool, složená z nejkvalitnější organické merino vlny a akrylu. Ideální pro různé mezisezonní úplety jak pro dospělé, tak děti, klobouky, šáty, svetry, deky. Díky vyváženosti ve složení výslední produkt jednak zahřeje, zároveň se v něm ale nebudete potit. Kvalita materiálu zaručuje dlouhou trvanlivost. Nitě jsou střední tloušťky, příze je vhodná jak pro pokročilé pletařky, tak pro začátečníky  Výrobce: Etrofil
  Složení: 60% organická merino
  Váha: 50g
  Návin: 160 metrů 59,- Kč Zobrazit

 • BELGRADE_MUSTER

  Belgrade Měkká a nadýchaná příze Belgrade je ideální pro pletení teplých a zároveň vzdušných úpletů. Příze není absolutně kousavá, naopak je velmi příjemná na dotek. Vhodná k výrobě svetrů, šátků, klobouků šálů, sukní a podobně. Barevná paleta této příze se skládá z jemných a klidných barev. Díky kombinaci materiálů získávají některé z barev nádech jako u melanžových odstínů  Výrobce: Etrofil
  Složení: 10% dětský mohér, 5% baby alpaka, 55% polyamid, 30% viskóza
  Váha: 50g
  Návin: 125 metrů 64,- Kč Zobrazit

 • BABY_LUX_80090

  Baby Lux prémiová příze Baby Lux složená z bambusu a polyamidu. Bambus má chladivý efekt a polyamid výrobku dodává velkou pevnost. Ideální volba pro dětské úplety, ponožky, hračky, panenky a pod.

  Výrobce: Etrofil
  Složení: 60% bambus, 40% polyamid
  Váha: 100g
  Návin: 250 metrů 79,- Kč Zobrazit

 • UNIVERSE_MUSTER

  Universe příze složená z modalu a vlny vhodná zejména na výrobu svetrů, šál, šátků, dek, čepic a podobně. Je kombinovatelná s přízí Universe Solid.

  Výrobce: Mirafil
  Složení: 72% modal, 28% vlna
  Váha: 50g
  Návin: 155 metrů 48,- Kč Zobrazit

 • UNIVERSE_SOLID_MUSTER

  Universe Solid příze složená z modalu a vlny vhodná zejména na výrobu svetrů, šál, šátků, dek, čepic a podobně. Je kombinovatelná s přízí Universe.

  Výrobce: Mirafil
  Složení: 72% modal, 28% vlna
  Váha: 50g
  Návin: 155 metrů 48,- Kč Zobrazit

 • BOSPHORUS_MUSTER

  Bosporus lesklá příze, velmi příjemná na dotek s jemným chloupkem, složená z lyocellu a polyamidu vhodná zejména na výrobu svetrů, šál, šátků, dek, čepic a podobně. Je kombinovatelná s přízí Bosphorus multi. 

  Výrobce: Mirafil
  Složení: 67% Lyocell, 33% polyamid
  Váha: 50g
  Návin: 125 metrů 48,- Kč Zobrazit

 • BOSPHORUS_MULTI_MUSTER

  Bosporus multi lesklá příze, velmi příjemná na dotek s jemným chloupkem, složená z lyocellu a polyamidu vhodná zejména na výrobu svetrů, šál, šátků, dek, čepic a podobně. Je kombinovatelná s přízí Bosphorus.

  Výrobce: Mirafil
  Složení: 67% Lyocell, 33% polyamid
  Váha: 50g
  Návin: 125 metrů 54,- Kč Zobrazit

 • JAVA_MUSTER

  Java Java, 100 gramové klubíčko v mixu vlny, bavlny a akrylu. Vhodná pro výrobu hřejivé deky, svetru, čepice, šály, ponča a pod.

  Výrobce: Mirafil
  Složení: 58% bavlna, 21% akryl, 21% vlna
  Váha: 100g
  Návin: 250 metrů 79,- Kč Zobrazit