Deky na zimu

 

 • 31

  Alize Merino Roayal je prémiová příze z australské merino vlny, z dílny výrobce Alize. Tato vlna je charakteristická schopností zachytávat teplo, respektive svojí hřejivostí, jež dosahuje díky struktuře vlákna, jenž obsahuje velké množství výstupku, ve kterých se zachytává teplo produkované nositelem. Merino vlna má schopnost zachytávat vlhkost až do 30% svého objemu, tato vlhkost se ve vláknu ohřeje, nevzniká tak nepříjemný chladivý pocit při pocení. Díky struktuře vlákna je antibakteriální, oblečení tak nezapáchá ani při dlouhodobějším nošení.

  Výrobce: Alize
  Složení: 100% australská merino vlna
  Váha: 50g
  Návin: 100 metrů 97,- Kč Zobrazit

 • SOFTY_PLUS_500

  Etrofil Jeans Příze Etrofil Jeans je velmi příjemná směsová příze, vhodná jak pro svetříky, čepičky a další doplňky, tak na hračky. Díky složení má jak bavlněný efekt, tak jemnost na omak.

  Výrobce: Etrofil
  Složení: 100% polyesterové mikrovlákno
  Váha: 100g
  Návin: 120 metrů 57,- Kč Zobrazit

 • PUFFY_MUSTER_LS

  Puffy je lehká, chlupatá a jemná polyesterová příze, která má oka na proplétání. Jedná se o relativně nový způsob kdy na práci s přízí nepoužíváte jehlice, nebo háček, ale používáte prsty. Na přiloženém videu se můžete podívat na ukázku jak snadno se s přízí pracuje. Na velkou deku 200x100cm spotřebujete cca 10 klubíček, na šálu Vám pak budou stačit dvě.
  Výrobce: Alize
  Složení: 100% mikropolyester
  Váha: 100g
  Návin: 9,2 metrů 64,- Kč Zobrazit

 • ALIZE_PUFFY_COLOR_MUSTER

  Puffy Color je lehká, chlupatá a jemná polyesterová příze, která má oka na proplétání. Jedná se o relativně nový způsob kdy na práci s přízí nepoužíváte jehlice, nebo háček, ale používáte prsty. Na přiloženém videu se můžete podívat na ukázku jak snadno se s přízí pracuje. Na velkou deku 200x100cm spotřebujete cca 10 klubíček, na šálu Vám pak budou stačit dvě.
  Výrobce: Alize
  Složení: 100% mikropolyester
  Váha: 100g
  Návin: 9,2 metrů 64,- Kč Zobrazit

 • PUFFY_OMBRE_BATIK_7424

  Puffy Ombre Batik obří klubko oblíbené příze Puffy o hmotnosti 600 gramů. Na práci s přízí nepoužíváte jehlice, nebo háček, ale používáte prsty. Na přiloženém videu se můžete podívat na ukázku jak snadno se s přízí pracuje.

  Výrobce: Mirafil
  Složení: 100% mikropolyester
  Váha: 600g
  Návin: 55 metrů 520,- Kč Zobrazit

 • IPK_YOLU_MUSTER

  Ipek Yolusložení Superwash merino umožňuje výrobky prát v pračce do 30 stupňů, ručně malované hedvábí vytváří z každého klubíčka neopakovatelné umělecké dílo. Tuto přízi Vám nabízíme za bezkonkurenční cenu ve srovnání s jakoukoli obdobou v CZ. Z tohoto materiálu vytvoříte velmi příjemnou a funkční deku, svetr, vestu, čepice, šály, rukavice a podobně.

  Výrobce: Etrofil
  Složení: 90% SW merino, 10% ručně malované hedvábí
  Váha: 100g
  Návin: 400 metrů 249,- Kč Zobrazit

 • RUSTIK_MUSTER

  Rustik je ručně malovaná luxusní příze složená z 50% organické bavlny a 50% organické merino vlny. Skvělý materiál pro výrobu rukavic, svetrů, šálů, čepic a pod.

  Výrobce: Etrofil
  Složení: 50% organická bavlna, 50% organická merino vlna
  Váha: 100g
  Návin: 400 metrů 249,- Kč Zobrazit

 • ETROFIL_ICELAND_06136_FULL

  Iceland prémiová příze Baby Lux složená z bambusu a polyamidu. Bambus má chladivý efekt a polyamid výrobku dodává velkou pevnost. Ideální volba pro dětské úplety, ponožky, hračky, panenky a pod.

  Výrobce: Etrofil
  Složení: 10% dětský mohér, 5% baby alpaka, 55% polyamid, 30% viskóza
  Váha: 50g
  Návin: 250 metrů 64,- Kč Zobrazit