Čepice pro zimu

 • BAMBINO_LUX_WOOL_70211

  Prémiová příze Bambino Lux Wool, složená z nejkvalitnější organické merino vlny a akrylu. Ideální pro různé mezisezonní úplety jak pro dospělé, tak děti, klobouky, šáty, svetry, deky. Díky vyváženosti ve složení výslední produkt jednak zahřeje, zároveň se v něm ale nebudete potit. Kvalita materiálu zaručuje dlouhou trvanlivost. Nitě jsou střední tloušťky, příze je vhodná jak pro pokročilé pletařky, tak pro začátečníky.

  Výrobce: Etrofil
  Složení: 60% Organická merino vlna, 40% Akryl
  Váha: 50g
  Návin: 160 metrů 59,- Kč Zobrazit

 • BELGRADE_BL1014

  Měkká a nadýchaná příze Belgrade je ideální pro pletení teplých a zároveň vzdušných úpletů. Příze není absolutně kousavá, naopak je velmi příjemná na dotek. Vhodná k výrobě svetrů, šátků, klobouků šálů, sukní a podobně. Barevná paleta této příze se skládá z jemných a klidných barev. Díky kombinaci materiálů získávají některé z barev nádech jako u melanžových odstínů.

  Výrobce: Etrofil
  Složení: 10% dětský mohér, 5% baby alpaka, 55% polyamid, 30% viskóza
  Váha: 50g
  Návin: 125 metrů 64,- Kč Zobrazit

 • SUPERLANA_MIDI_161

  Velice jemná a příjemná bavlněná příze v krásných melírovaných barvách, vhodná pro jarní i letní úplety s návinem 180 metrů. Váha 50g. I přes větší návin, je pevností srovnatelná s Camilou a je jemnější

  Výrobce: Alize
  Složení: 75% akryl, 25% vlna
  Váha: 100g
  Návin: 170 metrů 62,- Kč Zobrazit

 • ANGORA_LUX_70228

  Nejemnější vlna na světě pochází z Angorského králíka. V přízi Angora Lux je použito 45% vůbec nejkvalitnější angorské vlny, která pochází z Francie pouze z králíků mladších 6 měsíců. Certifikát GOTS zákazníkům zaručuje že vlna je získávaná vyčesáváním, místo pro zvíře velmi bolestivého vytrhávání které se používá v čínské produkci. Přízi ve složení doplňuje polyamid, který jí zvyšuje pevnost a odolnost. Příze je vhodná pro jakékoli svrchní oblečení, je také hodně využívána na výrobu spodního prádla pro revmatiky. 

  Výrobce: Etrofil
  Složení: 45% Angora Lux, 55% Polyamid
  Váha: 50g
  Návin: 200 metrů 79,- Kč Zobrazit

 • ANGORA_BABY_SW002

  Angora Baby je jemná, na kůži velice příjemná směsová příze, složená z vlny angorského králíka / z Francie /, viskózy / vyrobené z certifikované vlny /, a polyamidu, který finálnímu produktu zaručuje velkou odolnost. Pro nejmenší je to rozhodně lepší volba nežli polyesterové žinylkové příze, dítě se v tomto materiálu nebude "pařit". Vhodná je na jakékoli dětské oblečky, dečky, čepičky a pod.

  Výrobce: Etrofil
  Složení: 15% Angora, 35% Viskóza, 50% polyamid
  Váha: 50g
  Návin: 150 metrů 59,- Kč Zobrazit